Jak dojechać?

SAMOCHÓD

Dojazd jest lekko utrudniony ze względu na brak budynków z nadanym adresem w okolicy, ale poradzimy sobie bez tego…

Z Warszawy sugerujemy poniższe rozwiązanie (grafika na załączonym obrazku)

  1. Posiadacze GPS wpisują, w zależności od producenta jedno z poniższych:
  • Brama Poniatowskiego, Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Generała Józefa Bema 126 i dalej prosto, po 300m w prawo na PARKING
  • 52°26’11.2″N , 20°40’26.5″E

 

Bez GPSa:

Najalepszą drogą dojazdu do Twierdzy na dzień dzisiejszy jest kierowanie się na LOTNISKO WARSZAWA (MODLIN). Wyjazd z Warszawy trasą S7 w kierunki GDAŃSKA, następnie za mostem (Wisła) pierwszy skręt w prawo na trasę 62  prowadzącą do NOWEGO DWÓRU MAZOWIECKIEGO i LOTNISKA WARSZAWA (MODLIN). Wjazd na teren Twierdzy Modlin będzię ok. 200m w prawo za drogą prowadzącą do lotniska (w lewo). Następnie po wjeździe na teren Twierdzy proszę kierować się w lewo na ul. Generał Józefa Bema

Mapa dojazdu

 

AUTOBUS

Z Warszawy dojedziesz do nas autobusem lub busem z Dworca Zachodniego, Centralnego i Gdańskiego. Rozkłady jazdy dostępne są na stronach internetowych poszczególnych przewoźników. Wysiadasz na przystanku przy ul. Ledóchowskiego (przy charakterystycznym dawnym kasynie). Dalej pieszo do skrzyżowania ulic Chrzanowskiego/Poniatowskiego, w lewo do ul. Bema i jesteś na miejscu!

Rozkład jazdy PKS: www.pksbilety.pl

Rozkład jazdy TRANSLUD: www.translud.pl

 

POCIĄG

Miasto znajduje się na trasie linii kolejowej Warszawa – Gdańsk. W Nowym Dworze Mazowieckim znajdują się dwie stacje kolejowe: Nowy Dwór Mazowiecki (centrum) i Modlin. W pobliżu stacji Nowy Dwór Mazowiecki znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i postój taksówek. Ze stacji Modlin pieszo do startu jest ok. 2,5 kilometra.

Rozkład jazdy PKP: www.rozklad-pkp.pl

Infolinia Koleje Mazowieckie: 22 364 44 44